به گزارش روابط عمومی بورس تهران، امروز چهار شنبه مورخ26 مهرماه ، 350 میلیون سهم  کاوه عرضه اولیه شد. براین اساس تعداد 350 میلیون  سهم به بازار و علاوه بر آن 10میلیون سهم به کارکنان اختصاص یافت  که  معادل 5 درصد از سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (کاوه) ، به شیوه ثبت سفارش به قیمت هر سهم 1760 ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

همچنین با عرضه اولیه این شرکت در بورس  تهران تعداد شرکت های فعال در بورس به 327 عدد رسید و به ارزش بازار 1230 میلیارد تومان افزوده شد.

در عرضه اولیه امروز، کاوه با ثبت بیش از 151 هزار کد معاملاتی رکورد تخصیص عرضه اولیه را به خود اختصاص داد و حدود 2344سهم به هر کد معاملاتی حقیقی و حقوقی تخصیص یافت.

لازم به ذکر است امروز چهارشنبه مورخ 26 مهر ماه ، تعداد 350 میلیون سهم معادل 5 درصد از سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به عنوان پانصدوهفتمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "ساخت فلزات اساسی" گروه و طبقه " ساخت آهن و فولاد اساسی " در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد "کاوه" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه شد.

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها عضو شوید.

ارتباط با ما

تلفن : 09301009596

rahfarda.info@gmail.com